E-service News

Szanowni Klienci,


Chcielibyśmy poinformować Państwa o kilku zmianach w świadczeniu naszych usług w Polsce, które zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2017 roku.


Ze względu na rozwój oraz reorganizację centrów sprzedaży i serwisu w całej Europie, Grupa Eurocoin podjęła decyzję o zamknięciu E-Service Central, spółki od niej zależnej, i w zamian o bezpośrednim świadczeniu usług sprzedaży, serwisu i księgowości z większych, regionalnych biur w Europie.


Nasz...

Tym razem oferujemy Państwu nową serię akcesoriów do ładowania telefonów czy tabletów, montowanych do automatów czy stłów do gier. to najwyższej jakości produkty znalazły już swoje zastosowanie w największych kasynach na świecie, a także w barach czy salonach gier.

Sit N Charge ładowarki są proste w montażu, w użciu oraz zużywają mało energii. Występują w kilku formach I konfiguracjach, poczynając od pojedynczej wtyczki z iluminacją LED do całych rozdzielników. Wszystko dla...

Europejski Bank Centralny poinformował, iż nowy banknot o nominale 50Euro pojawi się w obiegu 4 Kwietnia 2017roku. Pojawianie się nowego banknotu 50Euro jest bardzo istotne, ponieważ, jak wykazują statystyki, w całej strefie Europejskiej jest to najczęściej używany nominał w obrocie gotówkowym. Mówi sie o 45% na obroty wszystkimi banknotami euro. Nowy banknot będzie miał więcej zabezpieczeń, włączając transparentne okienko czy "szmaragdową liczbę" zmieniającą kolor.

Zapraszamy...

Przedstawiamy najnowszą linię produktów USB "Sit N Charge" pozwalających graczom na ładowanie ich telefonów komórkowych czy tabletów w czasie trwania gry na stole w kasynie, czy na automacie. Cała linia produktów z wielkim sukcesem przyjęła się już w setkach głównych kasyn, w salonach gier, czy w barach. Produkty "Sit N Charge" to bezpieczne, nisko-napięciowe ładowarki USB dla zarówno Androidów jak i Apple. Produkt stworzony dla środowiska gier hazarodowych i rozrywkowych, gdzie gracz nie...

 

Modernizacja polskich banknotów trwa od kwietnia 2014 roku. Do tej pory wszystkie te o mniejszych nominalach sa juz w obiegu gotówkowym i stanowia 1/3 wszystkich banknotów w obiegu. Teraz NBP pracuje nad modernizacja ostatniego banknotu - tego o nominale 500 zlotych - który trafi do obiegu najwczesniej w 2017 roku.

 

Nowy banknot bedzie nieco...