Zamknięcie Biura

Szanowni Klienci,


Chcielibyśmy poinformować Państwa o kilku zmianach w świadczeniu naszych usług w Polsce, które zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2017 roku.


Ze względu na rozwój oraz reorganizację centrów sprzedaży i serwisu w całej Europie, Grupa Eurocoin podjęła decyzję o zamknięciu E-Service Central, spółki od niej zależnej, i w zamian o bezpośrednim świadczeniu usług sprzedaży, serwisu i księgowości z większych, regionalnych biur w Europie.


Nasz obecny Regionalny Menedżer Sprzedaży, Pan Alistair Gillon, mieszkający w Polsce ze swoją rodziną, będzie teraz odpowiedzialny także za usługi związane z bezpośrednią obsługą klientów w Polsce. Z Panem Alistairem można kontaktować się bezpośrednio pod numerem telefonu +48510792451 lub przez e-mail alistair.gillon@eurocoin.co.uk


Wszystkie rozpoczęte sprawy z ESV Central mogą zostać dokończone w normalnym trybie; nowymi sprawami będzie zarządzał i je przetwarzał Pan Alistair Gillon – na życzenie, wszystkie szczegóły zostaną podane na piśmie.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Annie Dębicy za jej ciężką pracę dla E-Service przez ostatnie lata i życzyć jej samych sukcesów w kolejnych przedsięwzięciach.


Będzie nam miło służyć Państwu pomocą także w roku 2017, za pomocą szerokiej gamy nowatorskich technologii i systemów, a także z myślą o wsparciu Państwa potrzeb w zmierzaniu się z innymi wyzwaniami biznesowymi w Europie, takimi jak pojawienie się w kwietniu nowego banknotu o nominale 50 euro.

 

W imieniu całego zespołu Grupy Eurocoin życzę Państwu i Państwa rodzinom Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

W imieniu Zarządu

CR Veitch

Grupa Eurocoin